HAKKIMIZDA

2012 yılında 1 Adet CNC Bohrwerk tezgâhı ile Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 350 m2 atölyede üretime başlayan Asil Makine 2015 yılında bünyesine ikinci CNC Bohrwerk tezgâhını da ekleyerek üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. 2018 yılında kurumsallaşmanın ilk adımını atarak şahıs şirketi olan Asil Makine firması, Ankara Asil Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2020 yılının sonunda üçüncü CNC Bohwerk tezgâhını bünyesine katmayı ve kapasitesini artırarak kaynaklı imalat sektöründe de yatırımlar yamayı planlayan Ankara Asil Makine, 2021 yılının başında Ansa Sanayi Sitesindeki 1200 m2 kapalı alanı olan mevcut tesisine taşınarak bünyesine 1 Adet CNC Bohwerk tezgâhı ve kaynak makineleri katmıştır. Ankara Asil Makine kaynaklı ve talaşlı imalat olmak üzere iki ana sektörde hizmet vermektedir.

Üretim Geliştirme faaliyetlerinin sürdürebilirliğini misyon edinen şirketimiz, hizmet vermiş olduğu sektörlerde parça çeşitliğini ve ebatlarını geliştirmeye yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Yasa ve yönetmeliklerin yanı sıra uluslararası kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetlerimiz ile hem ulusal hem uluslar arası müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, kalite sistemimizi sürekli geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak öncelikli kalite politikamızdır.

Kalite anlayışımız yalnızca ürün kalitesi ile sınırlı olmayıp, tüm iş ilişkilerini kapsayan, etik, eğitim, beceri ve yetkinliği ön planda tutan, her bir çalışanımızın değerli emek ve katkıları ile ulaşılacak, hedefi her geçen gün daha da yukarıya taşınan bir gelişmişlik seviyesidir.